The Wilson Way - oficjalna historia Wilson Audio

Wilson Audio  przedstawia album pt: The Wilson Way, The Official History of Wilson Audio. Ten album szczegółowo opisuje pochodzenie firmy. Śledzi przebieg życia dwóch założycieli Dave'a Wilsona i Sheryl Lee Jamison. Pokazuje ich ścieżki życia od punktu, w którym się spotykają i wyszczególnia wydarzenia prowadzące do powstania Wilson Audio. Ukazuje ich wyjątkowe partnerstwo, a także jego fundament zbudowany na ich unikalnych i komplementarnie zróżnicowanych talentach oraz umiejętnościach, i dalej związanych jako kochające się małżeństwo.

Historia zawiera szczegóły zmagań Wilsona, z których niektóre prawie doprowadziły do porażki firmy. Narracja odzwierciedla rozwój przełomowych produktów Wilson Audio w ciągu ponad 40 lat. Opisuje wysiłki Wilsonów mające na celu zbudowanie zespołu specjalistów oraz plan rozwoju, który zapewni długowieczność Wilson Audio poza ich aktywnym zaangażowaniem. Książka została napisana przez Johna Giolasa, który zna Wilsonów od ponad 30 lat. John odegrał aktywną rolę w zarządzaniu firmą Wilson przez ostatnie 18 lat, podczas których kilkakrotnie udzielał wywiadu Dave'owi i Sheryl Lee.

Tworząc tę książkę, autor poszukiwał najistotniejszych prawd leżących u podstaw tej wyjątkowo amerykańskiej historii przedsiębiorczości. Wilsonowie udostępnili autorowi swoje archiwa i korporacyjne skarbce. John zapoznał się z setkami rysunków projektowych, dokumentów i ponad 10 000 zdjęć, szukając tych elementów, które miały mu pomóc opowiedzenie tej historii. Wiele z tych badań, dokumentów i zdjęć dotyczących produktów zostało po raz pierwszy ujawnionych.

WIlson Audio  

pict1 Wilson Way