Wyróżnienia od The Absolute Sound

Prestiżowy magazyn The Absolute Sound ogłosił wyróżnienia "Editors Choice 2019" w kategorii głośniki. W tym roku tą jedną z najważniejszych nagród w świecie audio otrzymały między między innymi:

Vandersteen 2Ce Signature 

pict1 Model2CESig PI

 

Zestawy Model Two, czerpią z wielu lat doświadczeń w projektowaniu i budowie zestawów głośnikowych, o niespotykanych osiągach brzmieniowych i znakomitym stosunku jakości do ceny. Wykorzystują sprawdzoną technologię i zaawansowane materiały, konstrukcje i unikalny projekt, które sprawiają że zestawy te zawsze pozostają w zgodzie zarówno z nauką jak i muzyką. 

 

Goldenear Technology Triton Five

580 Triton Five Pair

Triton Five jest większą wersją głośnika Triton Seven, posiadającą pogłębiony zakres dynamiki i jeszcze niższe rozciągnięcie basu. Dodatkowo, wprowadzenie kilku istotnych udoskonaleń, które zostały zaczerpnięte z programu rozwojowego najbardziej zaawansowanego głośnika GoldenEar - Triton One – skutkuje lepszym obrazowaniem dźwięku, a także jego bardziej wyrafinowaną ogólną prezentacją. Tak jak w przypadku modelu Seven, głośnik prezentuje zdumiewająco głęboką i pełną mocy jakość niskich tonów, która wynika z połączenia zaawansowanej technologii przetworników z wysoko rozwiniętą, wyrafinowaną technologią doładowania basu, opracowaną przez producenta.

żródło: The Absolute Sound