9 2020

Premierowe prezentacje Wilson Audio Sabrina X i Audio Research

Zapraszamy osoby zainteresowane na dedykowane prezentacje zestawów głośnikowych Sabrina X od Wilson Audio (pierwszej pary wyprodukowanej w ogóle, z numerem seryjnym 0001/0002). Prezentacje będziemy prowadzić przez cały wrzesień. Aby się umówić i zarezerwować termin, zadzwoń do nas na jeden z telefonów kontaktowych lub napisz wiadomość.

Prezentacje odbywają się w naszej sali odsłuchowej o bardzo dobrej akustyce, która nie będzie stanowić wąskiego gardła w ocenie jakości głośników czy elektroniki. Zdecydowaliśmy się na wzmacniacze Audio Research Reference 160M, gdyż magiczna kombinacja najnowszej lampowej elektroniki od Audio Research z Sabrina X pozwala docenić prawdziwe piękno muzyki.

Weź swoje płyty CD a będziesz mógł posłuchać brzmienia odtwarzacza Audio Research Ref CD9SE, albo co tam - nic nie bierz, tylko zdaj się na dźwięki muzyki ze znakomitego streamera Grimm Audio MU1 z oprogramowaniem ROON i Tidal, podłączonego przewodem cyfrowym do sekcji przetwornika DAC wspomnianego odtwarzacza CD9SE.