11 2022

Refleksje po Audio Video Show 2022

Audio Video Show 2022 jest już za nami i nadszedł czas na refleksje. Z satysfakcją odnotowaliśmy, że nasze prezentacje znalazły uznanie wśród wypowiadających swoje opinie profesjonalistów jak i odwiedzających audiofilów, co nas niezmiernie cieszy, gdyż ten sukces nie byłby możliwy bez ogromnego wysiłku całej naszej załogi, przyjaciół oraz współpracujących producentów. Dziękujemy firmom Gryphon Audio, dCS oraz Dan D'Agostino, którzy swoją obecnością wsparli nas na targach. Dziękujemy firmie Wilson Audio za wsparcie oraz firmom Innuos i Horch House za współpracę i udostępnienie możliwości doposażenia swoich sal komponentami z naszej dystrybucji. Dziękujemy tym bardziej, że obie wspomniane sale zostały nagrodzone przez magazyn Highfidelity.pl nagrodą BEST SOUND, ale o tym poniżej.

Dla przypomnienia, przygotowaliśmy łącznie 5 pomieszczeń od początku do końca w zakresie dostawy komponentów z naszej firmy, ustawienia głośników i stolików, podłączenia całości oraz ostatecznej kalibracji akustycznej. Szczegółowa informacja: co i gdzie grało, jakie komponenty, w jakim zestawieniu, jest dostępna tutaj.

Nagrody BEST SOUND od magazynu highfidelity.pl

Spośród 15 nagród przyznanych dla wyróżniających się zdaniem redakcji prezentacji, kilka przypadło pomieszczeniom wyposażonym w sprzęt reprezentowanych przez nas w Polsce marek. Zasługuje na uznanie fakt, że aż trzy pomieszczenia zostały nagrodzone tą prestiżową nagrodą. 

- Pokój MYTEK / WILSON AUDIO (grały głośniki WILSON AUDIO SASHA DAW)
- Pokój INNUOS / DCS / GRYPHON / ARTESANIA (przypominamy: grały głośniki WILSON AUDIO SASHA DAW, podłączone do wzmacniacza Gryphon Essence Stereo podłączonego z kolei do przetwornika dCS Rossini APEX DAC/Player ze źródła cyfrowego Innuos Statement. Całość połączona była okablowaniem Shunyata Research i zasilana z kondycjonera tej marki)
- Pokój HORCH HOUSE (grały głośniki WILSON AUDIO SabrinaX podłączone do wzmacniacza zintegrowanego Dan D'Agostino Progression i dalej z magnetofonu marki Studer z zasilaniem z kondycjonera Shunyata Research)

Zdjęcia z pomieszczenia Wilson Audio Chronosonic XVX / Gryphon Audio APEX / Commander.  

Zdjęcia z pomieszczenia Wilson Audio Alexia V / Dan D'Agostino / Audio Research / dCS

Zdjęcia z pokoju Innuos / Gryphon Audio / dCS / Shnuyata Research

Zdjęcia z pokoju Dutch & Dutch / Grimm Audio

Film o AUDIOFAST na wystawie Audio Video Show 2022

 Zachęcamy również do zapoznania się z całym artykułem na stronach INFOAUDIO  tutaj.

Kolejny film dedykowany marce Wilson Audio na wystawie AVS 2022.

A oto film dedykowany marce Gryphon Audio Designs.

Kolejny z filów, tym razem dedykowany marce dCS.

I ostatni z serii 5 filmów, tym razem dedykowany marce Dan D'Agostino Master Audio Systems.


Następna wystawa Audio Video Show odbędzie się wedle wszelkiego prawdopodobieństwa w przyszłym roku, natomiast już dzisiaj zachęcamy do kontaktu! Istnieje możliwość prezentacji sprzętu po uprzednim umówieniu się w naszych salach odsłuchowych w Łodzi oraz w Pana/Pani domu czy mieszkaniu w całej Polsce. Zapraszamy serdecznie!