Velodyne Acoustics - subwoofer DD-10+. Weź udział w kampanii "Make a change" i oszczędzaj.

Velodyne Acoustics oferuje atrakcyjne rabaty osobom, które planują zakup subwoofera DD-10 Plus z flagowej serii Digital Drive Plus. Akcja trwa do 31 maja 2020 roku włącznie, żeby skorzystać z promocji wystarczy przynieść swój subwoofer do sprzedawcy Velodyne Acoustics.

Velodyne Acoustics, znany ze swojej pomysłowości, pionierskiego ducha i doskonałego designu, oferuje wysokiej jakości subwoofery do systemów kina domowego i systemów odtwarzania dźwięku HQ. Najnowsza flagowa seria Digital Drive Plus (DD +), na którą składają się wysokiej jakości subwoofery, w pełni ukazuje potencjał amerykańskiego producenta. Velodyne Acoustics ogłosił kampanię “Make a Change”, która umożliwia osobom kupującym subwoofer Digital Drive 10 Plus skorzystanie z atrakcyjnych rabatów. 

Czas na zmianę w niskich częstotliwościach

Jeśli marzyłeś o subwooferze z legendarnej serii Velodyne DD+, by uzupełnić swój system kina domowego lub system dźwiękowy, teraz jest na to najlepszy moment – wszystko dzięki akcji „Make a Change”. Użytkownicy precyzyjnego, dynamicznego zestawu basowego mogą zaoszczędzić nawet 7200 zł kupując DD-10+, jeśli przyniosą swój stary ale sprawny subwoofer aktywny do punktu sprzedaży Velodyne. 

DD-10+ to referencyjny model, który stanowi doskonały dodatek do każdego systemu audio. Bezkompromisowy, precyzyjny dźwięk aż do najniższego zakresu częstotliwości, sprawia, że model pasuje do każdego pomieszczenia i każdej konfiguracji.

Referencja na rynku subwooferów: Velodyne Digital Drive Plus

Wraz z serią Digital Drive Plus, Velodyne na nowo zdefiniował granice możliwości. Cztery referencyjne modele subwooferów podkreślają pozycję Velodyne  jako wiodącego producenta na rynku subwooferów. Unikalny, nowy korektor 8-pasmowy (8-band Auto EQ Plus) umożliwia dostosowanie subwoofera do każdej przestrzeni, a także oferuje wiele różnych presetów. Dzięki dołączonemu mikrofonowi pomiarowemu korekcja niskich częstotliwości jest przeprowadzana w czasie rzeczywistym, za naciśnięciem jednego przycisku. Pomiary manualne i dalsze korekcje mogą być przeprowadzone poprzez zintegrowane wejście USB na podpiętym laptopie. Autorska technologia high-gain oraz opatentowany wzmacniacz klasy D "Energy Recovery System" (ERS) z mocą na poziomie ponad 3000 W, sprawiają, że subwoofer DD+ to system basowy o najniższych zniekształceniach na świecie. W połączeniu z potężną obliczeniowo korekcją basów, subwoofery DD serii + gwarantują niespotykaną precyzję reprodukcji niskich częstotliwości.

Ogólne informacje na temat kampanii

W okresie trwania promocji (do 31 maja 2020 r.), osoby kupujące Velodyne Digital Drive 10 Plus mogą skorzystać z obniżki ceny nawet do 7200 zł w odniesieniu do zalecanej ceny detalicznej 21410 zł.  Możesz wziąć udział w promocji jeśli stary aktywny subwoofer (niezależnie od marki i klasy cenowej) jest przedmiotem obrotu w punkcie sprzedaży Velodyne. Zainteresowani klienci są proszeni o kontakt z dowolnym autoryzowanym sprzedawcą marki Velodyne w Polsce.Lista sprzedawców jest dostępna na zakładce Gdzie Kupić w opisie marki Velodyne.