Aktualności

SR Foundation news 1
14 Jun 2019 / Aktualności

Foundation - nowa seria kabli

Synergistic Research przedstawił nową serię kabli o nazwie Foundation. W ofercie pojawiły się interkonekty oraz kable głośnikowe. Oczywiście kable posiadają między innymi: ekranowanie typu matrix czy przewodniki sygnałowe ze srebra o czystości 99,9999%. Ciekawostką jest to, że kable będą dostępne również w kolorze białym.

Więcej
test soundrebels 1
13 Jun 2019 / Testy urządzeń

Cyfrowa transformacja diamentu w brylant

dCS Vivaldi DAC 2.0, zegary Mutec Ref-10 i MC-3+USB, zasilacz Kecec P8, kable: Shunyata Research oraz Synergistic Research oraz Nucleus Roon - a to wszystko w jednym teście.

Więcej
fb
13 Jun 2019 / Aktualności

Denali 6000/S wersja 2

Shunyata Research zaprezentowała drugą, ulepszoną wersję znanego i docenianego przez użytkowników i recenzentów kondycjonera Denali 6000/S v2. Urządzenie ma między innymi: zwiększoną wydajność z nowo zaprojektowanych filtrów klasy medycznej CCI2, każde wejście jest specjalnie odizolowane od następnego oraz przeprojektowano obudowę.

Więcej
DCS2 Bez nazwy 1
10 Jun 2019 / Aktualności

dCS Bartok - wyróżniony przez magazyn Audio-Video

Przetwornik strumieniowy dCS Bartok otrzymał rekomendacje magazynu Audio-Video i został "wyborem redakcji". W numerze 343 możemy przeczytać między innymi: "(...) to fenomenalne źródło cyfrowe", (..) "podnosi poziom reprodukcji na wyższy poziom", "Od teraz rywale będą mieli jeszcze trudniej niż do tej pory" - tak chwali urządzenie redaktor naczelny periodyku Filip Kulpa.

Więcej
NEWS KECES EPH
05 Jun 2019 / Testy urządzeń

Test przedwzmacniacza gramofonowego Keces Ephono

(..) Dostajemy uniwersalny przedwzmacniacz gramofonowy z zasilaczem w osobnej obudowie (!), współpracujący zarówno z wkładkami MM, jak i MC. (..) Duże wzmocnienie stwarza możliwość pracy nawet z wkładkami MC o bardzo niskim poziomie sygnału. To raczej gładko i naturalnie grający przedwzmacniacz, acz w jego prezentacji nie brakuje energii, a i dynamika jest jego mocną stroną.

Więcej
mosaic101
05 Jun 2019 / Aktualności

Aktualizacja platformy dCS Mosaic

W ramach ciągłego ulepszanie produktów, 5 czerwca 2019 r, dCS wydaje aktualizację platformy dCS Mosaic . Aktualizacja zawiera drobne poprawki i ulepszenia, które nie zostały wprowadzone w jej pierwszym wydaniu.
Aktualizacja Mosaic do wersji 1.0.1 została opublikowana w środę 5 czerwca 2019 r.
Od godziny 9:00 w środę aplikacja Mosaic Control jest dostępna w App Store i Google Play.

Więcej
TEST BLUE HFF
29 May 2019 / Testy urządzeń

Test bezpiecznika SR Blue

Bezpieczniki z serii Blue naprawdę różnią się od groszowych, a nawet od niegroszowych Red i Black. Różnią pod wieloma względami. Do tego są jeszcze kierunkowe: prąd płynąć powinien przez nie zgodnie z kierunkiem czytania liter SR na ceramiczno-grafenowych oprawkach. W odniesieniu do serii Blue obowiązuje przy tym zasada natychmiast po włożeniu brzmienia bardzo wyraźnie lepszego,

Więcej
Thixar3 1
21 May 2019 / Aktualności

Thixar - nowa marka w naszym porfolio

Thixar, znana i doceniana marka zajmująca się produkcją hi-end'owych pasywnych platform odsprzęgających i tłumiących, rackami i akcesoriami dla melomanow, dołączyła do starannie dobranego portfolio naszych marek.

Więcej
primaluna3 1
15 May 2019 / Aktualności

Primaluna EVO Series

Primaluna przedstawiła nową serię przedwzmaczy, wzmacniaczy, wzmacniaczy zintegrowacych oraz nowy przetwornik analogowo-cyfrowy. Nowe serie opatrzone są nazwą EVO oraz numerami 100, 200, 300 i 400.

Więcej
usherwww
13 May 2019 / Aktualności

Usher - nowy start

Dotarła do nas długo wyczekiwana dostawa znanego i cenionego producenta głośników Usher Audio ! Usher ma wyjątkowy sposób spojrzenia na high-end audio. Uważają, że bezkompromisowe komponenty audio mogą i powinny być przyjazne cenowo dla wszystkich melomanów i audiofilów; Powinny być luksusem, na który większość ludzi może sobie pozwolić.

Więcej