Aktualności

Kecec Audio rekomendacja
15 Jul 2019 / Aktualności

Rekomendacja dla P3

W ostatnim numerze magazynu Audio-Video (344) nasz zasilacz liniowy Keces P3 otrzymał wyróżnienie "Rekomendacja Audio-Video".

Więcej
news Wilson Way
08 Jul 2019 / Aktualności

The Wilson Way - oficjalna historia Wilson Audio

Wilson Audio przedstawia album pt: The Wilson Way, The Official History of Wilson Audio. Ten wszechstronny album szczegółowo opisuje pochodzenie firmy. Śledzi przebieg życia dwóch założycieli Dave'a Wilsona i Sheryl Lee Jamison. Pokazuje ich ścieżki życia od punktu, w którym się spotykają i wyszczególnia wydarzenia prowadzące do powstania Wilson Audio

Więcej
DCS FABER 2
05 Jul 2019 / Testy urządzeń

dCS BARTOK – mocny zawodnik

BARTOK to czysto hi-endowe źródło, które moim zdaniem podbije serca wielu audiofili. 3 urządzenia w jednym, referencyjny poziom grania i brak dodatkowego okablowania powoduje, że na jego cenę spojrzymy bardzo przychylnym okiem. Ze swojej strony polecam. Zanim się pojawił byłem sceptykiem (...). Teraz wiem, że producent wyciągnął wnioski i zbudował świetną maszynę do zapewnienia dużej radości jej posiadaczom.

Więcej
MERLIN 1
04 Jul 2019 / Testy urządzeń

Test: Acoustic Signature Merlin

Przez kilka tygodni współtowarzyszenia zaprzyjaźniłem się z Merlinem i będę tęsknił, gdy wyruszy w drogę powrotną.(...) Pozwala mu swobodnie i naturalnie wybrzmiewać. Niczego więcej nie potrzeba, by cieszyć się dobrą muzyką.

Więcej
EVO100 1
02 Jul 2019 / Testy urządzeń

Test: PrimaLuna EVO 100

Jest dźwięczny i po prostu bardzo ładny. Plastyka jest doskonała, ale rozdzielczość jest po prostu OK. Kontrola basu jest świetna, z tym że jego średni zakres jest pogrubiony i dopalony. Równie dobrze brzmią z EVO 100 nagrania z transportu CD, jak i pliki wysokiej rozdzielczości.

Więcej
DCS MOSAIC 1
01 Jul 2019 / Aktualności

dCS: MOSAIC - sprzęt to również oprogramowanie

O jakości i przyjemności z użytkowania urządzenia strumieniującego decyduje warstwa sprzętowa (hardware) i oprogramowanie (software). dCS (Data Conversion Systems) znany jest z unikalnych w skali świata rozwiązań sprzętowych, ale czy tylko?

Więcej
gryphonETHOS
01 Jul 2019 / Aktualności

Gryphon: ETHOS - totalny odtwarzacz... CD

To był jeden z tych kilku magicznych momentów, dla których warto było ruszyć cztery litery i polecieć do Monachium. Nie ukrywam, że spodziewałem się zaskoczeń ze strony: streamerów, wzmacniaczy, kolumn, gramofonów, nawet magnetofonów i kabli, ale przysięgam, że nie ze strony odtwarzacza CD.

Więcej
dIABLO300 TEST 2
01 Jul 2019 / Testy urządzeń

Test: Gryphon Diablo 300

Potrafi zagrać diabelnie ostro i z wykopem, ale kiedy trzeba, zaśpiewa anielskim głosem. Brutal o romantycznych skłonnościach. Wiking egzystencjalista. Czuły barbarzyńca. Po prostu Gryphon.

Więcej
SR Foundation news 1
14 Jun 2019 / Aktualności

Foundation - nowa seria kabli

Synergistic Research przedstawił nową serię kabli o nazwie Foundation. W ofercie pojawiły się interkonekty oraz kable głośnikowe. Oczywiście kable posiadają między innymi: ekranowanie typu matrix czy przewodniki sygnałowe ze srebra o czystości 99,9999%. Ciekawostką jest to, że kable będą dostępne również w kolorze białym.

Więcej
test soundrebels 1
13 Jun 2019 / Testy urządzeń

Cyfrowa transformacja diamentu w brylant

dCS Vivaldi DAC 2.0, zegary Mutec Ref-10 i MC-3+USB, zasilacz Kecec P8, kable: Shunyata Research oraz Synergistic Research oraz Nucleus Roon - a to wszystko w jednym teście.

Więcej