Ayre Acoustics Światowej klasy high-end, wyjątkowa wartość i jakość w relatywnie przystępnej cenie

Katalog produktów

Przetworniki cyfrowo-analogowe

Odtwarzacze CD/SACD

Wzmacniacze zintegrowane

Przedwzmacniacze

Wzmacniacze słuchawkowe

  • O firmie
  • Recenzje
  • Cennik
  • Gdzie kupić
ayre banner v2

Zanurz się w pełnym harmonii świecie dźwięków i obrazów, gdzie muzyka i kino tworzą doskonałą symfonię, płynącą naturalnie i żywo przez każdą chwilę.

Od 1993 roku Ayre Acoustics, Inc. projektuje i buduje sprzęt audio i wideo najwyższej jakości, zdobywając liczne nagrody. Ayre jest uznawany za światowego lidera w branży, a jego kompletna linia komponentów audio i wideo ustanawia nowe standardy w innowacji, wzornictwie i wydajności. Z dumą prezentujemy sprzęt najwyższej jakości, stworzony z myślą o pełnej przyjemności ze słuchania i oglądania.

Misją firmy jest tworzenie systemów audio i wideo, które zapewnią ekscytujących przeżyć w ciągu wielu lat użytkowania, łącząc oszałamiający realizm z wyjątkową przejrzystością. Komponenty Ayre oferują naturalną, zrelaksowaną prezentację, która wciągnie Cię w ulubioną muzykę i filmy jak nigdy dotąd.

Odważne, unikalne podejście do projektowania Ayre zapewnia najwyższy poziom wydajności. Każdy szczegół projektu skupia się na jednym celu – bezprecedensowej rozkoszy muzycznej i filmowej. Wszystkie produkty wykorzystują ekskluzywny, w pełni zbalansowany obwód Ayre o zerowym sprzężeniu zwrotnym, ze szczególnym naciskiem na zasilanie. Rezultatem jest nowy świat artystycznych spostrzeżeń i doświadczeń.

Produkty Ayre są produkowane w Boulder w Kolorado. Każdy element jest starannie, ręcznie montowany na miejscu przez dedykowanego technika, przy użyciu wyłącznie najnowocześniejszych materiałów i technik montażu. Kontrolę jakości zapewnia skrupulatna procedura testowa oraz dokładny proces kontroli. Przyjazne dla środowiska procesy produkcyjne obejmują staranny dobór równie sumiennych amerykańskich dostawców. Wejdź do świata Ayre; wejdź w nowy wymiar muzycznych znaczeń i kinowej przyjemności.

cx8 v3
16 lut 2024 / recenzja

Test odtwarzacz CD z opcjonalnym wejściem USB i ethernet Roon Ready Ayre CX-8 w Highfidelity

Nie będzie chyba przesady jeśli powiem, że odtwarzacz Ayre został dostrojony w taki sposób, aby wypełniał i zagęszczał powietrze w pomieszczeniu, w którym słuchamy muzyki. (...) Mamy duży wolumen, mocne, namacalne brzmienie i gładką wyższą średnicę. Tego typu dźwięk „czytamy” jako dźwięk ciepły. 

Zremasterowany na 50-lecie wytwórni Atlantic Records album THE MODERN JAZZ QUARTET The European Concert wspaniale pokazał na czym ta „osobność” testowanego odtwarzacza polega. Bo to dynamiczne, szerokopasmowe granie, w którym dźwięczność wibrafonu i perkusji stanowią jego „kościec”. CX-8 pokazał blachy naprawdę dźwięcznie, mocno, „do przodu”.

Odtwarzacz AYRE CX-8 jest dogłębnie przemyślanym urządzeniem. Zarówno od strony technicznej, jak i dźwiękowej.

Więcej

AUDIOFAST

91-174 Łódź
ul. Romanowska 55e, pasaż lok.9
Tel. 42 6133750