Stealth Audio

SakraReferencyjny interkonekt analogowy

stereophile 2018 reccomp1
2019 Stereophile recommended
stereophile rc2020
stereophile rc2021
2021fallrc stereophile
2022 Stereophile RC
Echelon Award Virtuoso M 2020
STEALTH Sakra prod
  • Recenzje
  • Gdzie kupić
sakra
16 6 2024 / recenzja

Test referencyjnych interkonektów Stealth Audio Śakra v.16 w High Fidelity

Śakra v.16 gra w absolutnie naturalny, miękki wewnętrznie sposób, zachowując przy tym doskonałą definicję dźwięków. (...) STEALTH doskonale pokazał wycofanie instrumentu, podobnie jak potem trąbki, tym razem bez tłumika.

Śakra ma bowiem skłonność do pokazywania świata nieco lepszym niż jest w rzeczywistości. (...) To interkonekt, który dosłownie 'wrzuca' nas w środek emocjonalnych kolaży, w obręb zawirowań muzycznych, które wywołują w nas określone emocje.

Miękkość, plastyka, naturalność, brak agresji, łagodne 'wejście' w dźwięk, ale wraz z jego bardzo dobrą definicją – to wszystko jest z interkonektem STEALTH Audio Cables naturalne, podawane bez wysiłku, bez zadęcia i nadęcia.

Więcej
sakra prev
1 12 2022 / recenzja

Test interkonektów analogowych STEALTH Audio SAKRA V17 i V17 Limited Edition w Mono & Stereo

Na różnym poziomie, ale według tych samych reguł, interkonekty Sakra V16 i Sakra V17 Limited Edition przekazują całą esencję muzyki

Powyżej pewnego poziomu cenowego high-indowych przewodów, wszystkie gatunki muzyki powinny być przekazywane bez żadnych ograniczeń. To właśnie dzieje się po wpięciu w system intekonektów Sakra V16 oraz Sakra V17 Limited Edition. Nie mają one żadnego własnego ograniczającego wpływu na brzmienie muzyki. 

W przeciwieństwie do wielu innych przewodów obecnych na rynku, testowane interkonekty STEALTH Audio nie usuwają z muzyki żadnych istotnych cech. Zapewniają wręcz wyższy poziom obcowania z emocjami

Testując produkty STEALT Audio łatwo zrozumieć, skąd bierze się ich cena ale także grono wiernych wyznawców.

Analogowe interkonekty STEALTH Audio mają wszystkie zalety przewodów zasilających STEALTH Audio. Pozwalają usłyszeć nieskończenie drobne detale w muzyce brzmiącej jak spójna całość

Więcej
Stealth Audio Sakra V16 0006 jpg v2
6 11 2022 / recenzja

Test Stealth Audio Śakra v.16 XLR w Soundrebels

Jak wypadł nasz bohater podczas procesu testowego? Przyznam, że bardzo ciekawie. Pokazał się z esencjonalnej, pełnej energii, ale przy tym bogatej w informacje strony. Muzyka nabrała zjawiskowego body, jednak ani przez moment owa dodatkowa waga nie okazała się przysłowiową kulą u nogi tej konstrukcji. A powodem była nieposkromiona energia przekazu, co przekładało się na jego zaskakujący drive. (...) Dźwięk podany był bez jakiegokolwiek uśredniania, a mimo to bez zbędnego doświetlania wszystko miałem na przysłowiowej tacy. Ba, tacy obfitującej z zwiększające namacalność odbioru używki typu: nieposkromiona, bo pełna życia, przy tym odznaczająca się znakomitym timingiem energia i wielobarwność dźwięku. To zaś sprawiało, że bez względu jaki materiał lądował na recenzenckim tapecie, system wychodził ze starcia z mocno dzierżoną tarczą w ręku.

(...) niesione przez kabel marki Stealth Audio nadawanie muzyce większego wigoru w domenie kolorystyki i pulsu nie odbijało się na dynamice przekazu. Nadal słyszałem najdrobniejsze niuanse brzmieniowe, jednak w słabo zrealizowanym materiale lepiej osadzone w barwie, zaś w dobrym bez utraty ich transparentności.

Więcej

AUDIOFAST

91-174 Łódź
ul. Romanowska 55e, pasaż lok.9
Tel. 42 6133750