Exogal Niezwykły dźwięk o wysokiej rozdzielczości

Przetworniki cyfrowo-analogowe

Wzmacniacze mocy

O firmie
  • O firmie
  • Recenzje
  • Gdzie kupić
CometFront banner

EXOGAL - high-end w dobrej cenie

Doświadczenia założycieli firmy EXOGAL pochodzą z firmy WADIA. Kilku kluczowych inżynierów opuściło firmę WADIA aby tworzyć urządzenia w przystępnej cenie o wybitnych parametrach technicznych.

EXOGAL to cyfrowe urządzenia audio o najwyższej rozdzielczości odtwarzania, zaprojektowane przez legendy audiofilskiego świata. EXOGAL pozostaje wierny cyfrowej technologii audio.

Firma wytwarza swoje produkty od zera, tworząc projekty które zapewniają wybitną jakość dźwięku i pozwalają na przeżycie przełomowych doświadczeń odsłuchowych.

Rewolucyjna technologia dostarcza muzykę dokładnie w taki sposób, w jaki została ona wykonana przez artystę – bez żadnych szumów czy zniekształceń, wyłącznie czysty dźwięk gdziekolwiek i kiedykolwiek zdecydujemy się na odsłuch.

Innowacyjna technologia

Tworząc swoją firmową technologię, EXOGAL wykorzystuje wszelkie dostępne rozwiązania. Firma projektuje algorytmy przetwarzania sygnału w taki sposób, aby muzyka mogła być odtwarzana w najczystszej możliwej formie. Niektórzy z recenzentów określają uzyskane brzmienie jako „dźwięk analogowy”, co jest najwyższą możliwą pochwałą dla całkowicie cyfrowych urządzeń.

Piękne wzornictwo

Produkty EXOGAL Audio są projektowane i wytwarzane w Stanach Zjednoczonych, przy wykorzystaniu najnowocześniejszych programów projektowych oraz najbardziej zaawansowanej technologii frezowania i obróbki wykończeniowej. Innowacyjne wzornictwo przemysłowe i wysoka precyzja wykonania zapewniają, że urządzenia będą znakomicie się prezentowały zarówno w domu, jak i w biurze.

 

AUDIOFAST

Łódź
ul. Romanowska 55e lok.9
Tel. 42 6133750