Dan D'Agostino Wzmacniacze i przedwzmacniacze state-of-the-art

  • O firmie
  • Recenzje
  • Cennik
  • Gdzie kupić
dagostino mail slider

Dan D'Agostino - lider wzmacniaczy high-end wysokiej mocy

Żadna inna postać nie jest bardziej kojarzona ze wzmacniaczami audio klasy high-end niż osoba Dan’a D’Agostino. Podczas swojej przeszło 30-letniej kariery, D’Agostino opracował niezliczoną ilość pionierskich rozwiązań dotyczących zaawansowanych wzmacniaczy, przedwzmacniaczy, odtwarzaczy CD i procesorów surround. W branży audio znany jest jako największy orędownik wysokiej mocy wzmacniaczy klasy high-end. Producenci najlepszych zestawów głośnikowych na świecie polegają na wzmacniaczach D’Agostino podczas najważniejszych demonstracji swych produktów.

Dan D’Agostino był założycielem i głównym inżynierem w Krell Industries do 2009 roku. Obecnie rozpoczął on zupełnie nowe przedsięwzięcie, charakteryzujące się nową organizacją produkcji i nowymi projektami klasy state-of-the-art. Produkty noszące jego nazwisko nie tylko osiągają nowe poziomy jakości brzmienia, one również wyglądają jak nic innego co dotychczas zostało stworzone – są bardziej kompaktowe, bardziej indywidualne i bardziej przyjazne dla otoczenia.

Nowe produkty D’Agostino odzwierciedlają również jego troskę o środowisko naturalne – atut nie często spotykany w branży, gdzie wzmacniacze potrafią pobierać z sieci setki watów nawet gdy nie są używane. Dzięki innowacyjnemu układowi sekcji zasilania, produkty D’Agostino pobierają jedynie szczątkowe ilości prądu w trybie spoczynku, są więc chłodniejsze i oszczędzają energię.

Najlepszym świadectwem jakości nowego projektu D’Agostino jest to, że jego nazwisko, jego podpis, zdobi każdy front, każdego urządzenia wyprodukowanego w jego firmie. Wszystko czego nauczył się na przestrzeni ostatnich dziesięcioleci w kwestii projektowania najlepszego sprzętu audio, znalazło swe miejsce we wzmacniaczach Momentum. O ile projekt ten może wyglądać imponująco na papierze, to jedynym sposobem aby w pełni docenić jego ciepło, detaliczność i niezrównane piękno, jest usłyszeć je u najbliższego dealera D’Agostino Master Audio Systems.

momentum mono m400 1 jpg v5
20 cze 2022 / recenzja

Test monofonicznego wzmacniacza mocy D'Agostino Momentum M400Mxv w Hi-Fi News

Unowocześnienie wzmacniaczy Momentów do statusu MxV usuwa z brzmienia ostatnie ślady sztuczności kojarzone czasem z amplifikacja tranzystorową lub cyfrowymi źródłami sygnału. (...) Otwartość, szybkość i przejrzystość M400MxV okazały się działać inaczej niż się spodziewałem: zamiast eksponować słabe strony cyfrowej realizacji, pokazywały raczej jej dobre strony. (...)

Było to doświadczenie tak głębokie, że jeden z moich gości - pracownik firmy tworzącej konkurencyjne kolumny - opisał ten dźwięk jako ’najlepsze, co w życiu słyszałem w tym pokoju’. (...)

Słyszany z kolumn dźwięk nie był wciągający i przekonujący. Był piorunująco realistyczny. Warto podkreślić, że mój gość-słuchacz jest dawnym inżynierem BBC, ma złote ucho i czterdzieści lat doświadczenia w nagrywaniu muzyki. Obaj się zgadzamy: osiągnięto właśnie nowy poziom transparentności brzmienia i jego realizmu. Trudno wyobrazić sobie lepsze odwzorowanie przestrzeni studia, harmonicznych składowych brzmienia instrumentów akustycznych i głosu...

Choć nie jestem w stanie napisać ’najlepszy’ [zwłaszcza, że słyszałem też Relentless], rozwinięcie do wersji MxV stawia wzmacniacze Momentum na pozycji czołowego gracza w wyścigu o status czołowego wzmacniacza na świecie. (...)

Wyobraź sobie jedwabistą gładkość 300B opartą na potężnym basie i nieograniczonej mocy.

Jest aż tak dobry.

Więcej
progression integrated testwhatfifi v2
11 maj 2021 / recenzja

Test wzmacniacza Dan D'Agostino Progression Integrated w What HiFi

Odsłuch wzmacniacza D’Agostino Progression Integrated to wspaniałe przeżycie. Na tym poziomie należy się spodziewać doskonałych detali i najwyższej przejrzystości, i faktycznie tu są, ale Jupiter z ’Planet’ Holsta wręcz powalił nas swoją energią i przepełnionym emocjami dramatyzmem. 

Wzmacniacz ten błyszczy bowiem zwłaszcza w pokazywaniu potęgi i skali orkiestry grającej z pełnym rozmachem. Abstrahując jednak od dźwiękowych fajerwerków, najbardziej zaskakujące w Progression jest połączenie opanowania i poczucia kontroli. Wzmacniacz ten nigdy nie brzmi w sposób wysilony. Niezależnie od poziomu głośności i komplikacji materiału muzycznego. 

Jakość obrazowania sceny zwala z nóg. Progression rysuje szeroką i głęboką scenę z wyraźnie zaznaczonymi instrumentami. Orkiestra jest przekonująco ułożona w warstwy, które dają realistyczne wrażenie głębi. Ta precyzja rysunku nie ginie nawet, kiedy muzyka staje się bardziej złożona. 

Po zmianie materiału na Massive Attack i ich Heligoland, mogliśmy docenić bas D’Agostino. Niskie częstotliwości są doskonale zdefiniowane, pięknie wypełnione i mają spory wykop. Oczywiście, moc wyjściowa sugeruje obecność potężnego basu. Co zaskakuje - i imponuje - w Progression, to delikatność w różnicowaniu nagrań. 

Basowa podstawa nagrań jest rytmiczna, ale bez popadania w nadmierny entuzjazm. Drive jest więcej niż satysfakcjonujący. W odróżnieniu od wielu podobnie wycenionych wzmacniaczy dużej mocy, D’Agostino brzmi w sposób muzykalny, koherentny i wciągający emocjonalnie. 

Średnica jest szeroko otwarta. Głos Hope Sandoval w Paradise Circus zabrzmiał wspaniale: z niezwykłą czystością i precyzją. Progression unika przy tym wpadania w kliniczną sterylność przekazując sporo naturalnego ciepła i niuansów dynamiki. Najwyższe częstości nie są nieśmiałe, ale pozostają miło zintegrowane  z resztą pasma i pełne informacji. 

Brzmieniowe atuty Progression Integrated są obecne niezależnie od wykorzystywanego wejścia sygnału, analogowego lub cyfrowego. Opcjonalny moduł streamera dotrzymuje kroku podobnie wycenionym alternatywom, choć jakość obwodów analogowych połączonych ze starannie wybranym [i nieuchronnie droższym] streamerem klasy premium pozwala uzyskać lepsze rezultaty.

D’Agostino Progression Integrated to - bez żadnych wątpliwości - doskonałe urządzenie. W każdych warunkach zapewnia świetne brzmienie a jego modułowa budowa pozwala na elastyczne konfigurowanie systemu, czym przewyższa możliwości wielu bezpośrednich konkurentów. Niezależnie od tego czy szukasz czystego wzmacniacza zintegrowanego, czy czegoś posiadającego więcej funkcji, Progression Integrated musi trafić na listę urządzeń do posłuchania. 

Więcej
ProgressionIntegratedStereonet
18 lis 2020 / recenzja

Test wzmacniacza Dan D'Agostino Progression Integrated w Stereonet

Brzmienie urządzenia jest zdyscyplinowane, ale zarazem potężne, dynamiczne i szczegółowe. Wzmacniacz doskonale kontroluje kolumny i wpisuje się w koncepcję ujętą we frazie "przewód ze wzmocnieniem" najbardziej spośród wszystkich urządzeń, które testowałem w swoim systemie. Wcale nie upiększa dźwięku, ani nie pomija żadnego z detali. Progression Integrated po prostu wzmacnia, dokładnie i w zrównoważony sposób, wszystkie elementy danego nagrania, więc towarzyszące mu pozostałe komponenty systemu audio muszą być tak samo pozbawione wad.(...)

Urządzenie po prostu schodzi z drogi muzyce i pozwala jej swobodnie płynąć. I choć całość jest niesamowicie równa od początku do końca, nigdy nie brzmi nudno, czy sterylnie, ponieważ wszystkie pozostałe kluczowe parametry soniczne również wchodzą na wyższy poziom.

Wysokie tony przepełnione są gładką energią nawet przy wysokim poziomie głośności, a góra pasma jest bardzo rozciągnięta. Równowagę zapewnia odkrywcza i otwarta średnica, a także głęboki i dobrze rozciągnięty bas. Odsłuch utworu pt. Up is Down Hansa Zimmera  ze ścieżki dźwiękowej do filmu Piraci z Karaibów doskonale ukazuje te cechy. Ponieważ recenzowany wzmacniacz z natury zawsze pokazuje szeroki zakres częstotliwości i równo odtwarza dźwięk, przedstawił orkiestrę w ramach niesamowicie dużej sceny muzycznej, a przy tym zachował idealną równowagę od góry do samego dołu, szczegółowo zdefiniował ogromną ilość instrumentów i wszystko to okrasił grzmiącym basem, dzięki czemu brzmienie utworu było majestatyczne i potężne.

Wzmacniacz Progression Integrated sprawił również, że usłyszałem jedne z najcichszych dźwięków tła, z jakimi zetknąłem się w życiu. Odsłuch utworu pt. Canto At Gabelmeister's Peak autorstwa Alexandre Desplata z delikatnie naszkicowanym dźwiękiem werbla, shakerów, trójkąta, bałałajek i wszystkich pozostałych instrumentów dostarczył mi wręcz hipnotyzujących wrażeń. Ciemne tło idealnie współgrało z wysoką transparentnością wzmacniacza, oddając szeroką perspektywę całego muzycznego wykonania. Recenzowane urządzenie w swoim własnym tempie odkrywało ten złożony utwór, bez wysiłku oddając skomplikowane rytmy i ukazując poszczególne warstwy brzmienia.

Obok wysokiej transparentności, Progression Integrated wyjątkowo zręcznie odtwarza naturalne rytmy muzyczne. Przykładowo, utwór Paula Simona pt. Wristband zabrzmiał perfekcyjnie spójnie, a tempo i rytm były idealne. Złożony motyw kontrabasu został oddany czysto i spójnie, a jego niskie dźwięki zagrzmiały i zatrzęsły pokojem odsłuchowym. Splecione ze sobą dźwięki fortepianu, perkusji i kontrabasu w utworze Cécile McLorin Salvant pt. Growlin' Dan zostały odtworzone z chirurgiczną precyzją, a wybrzmienie każdego z nich charakteryzowało się fantastyczną rozdzielczością.

Dynamika jest kolejną z mocnych stron wzmacniacza Progression Integrated. Ze względu na moc wyjściową 200 W na kanał, niektórzy mogliby oczekiwać, że zabrzmi on z mocą goryla o masie pół tony, ale tak nie jest. Recenzowany produkt pokazał, że świetnie potrafi śledzić dynamiczne akcenty muzyczne, a także doskonale kontroluje zestawy głośnikowe. Dźwięki bębna wielkiego i gitary basowej otwierające utwór pt. Take the Power Back zespołu Rage Against The Machine zabrzmiały głośno i tak realistycznie, jakbym słyszał je na żywo – były fizycznie namacalne, zapierały dech w piersiach i miały taką dynamikę, za którą byłbym gotów umrzeć.

Jeżeli należą państwo do słuchaczy, którzy pragną uzyskać dokładny obraz sceny muzycznej, wzmacniacz ten spełni państwa oczekiwania. Kolejną cechą Progression Integrated jest umiejętność odtwarzania pierwotnej akustyki nagrania. Elementy miksu w utworze Sufjana Stevensa pt. Chicago zdawały się wręcz wyskakiwać z kolumn, ale chórki w tle zabrzmiały bardzo wyraźnie, ukazując zdolność wzmacniacza do elastycznego oddawania perspektywy w głąb sceny muzycznej. Scena dźwiękowa w utworze pt. To Rid the Disease zespołu Opeth również była rozciągnięta daleko do przodu, więc kolumny praktycznie rozpłynęły się w moim pokoju odsłuchowym – dźwięk odtwarzany przez wzmacniacz marki D'Agostino zdawał się niemal holograficzny.

Więcej
progression integrated hifinews kopia
1 paź 2020 / recenzja

Test wzmacniacza d'Agostino Progression Integrated w Hi-Fi News

Progression Integrated marki D’Agostino okazał się tak przyjemny w odsłuchu, jak moje ulubione wzmacniacze lampowe. Jest to produkt wolny od męczących, nieprzyjemnych naleciałości na górze pasma i z bogatym, ciepłym dołem. Zjedna sobie serca miłośników muzyki zarówno za swój drogocenny wygląd, jak i oferowane efekty soniczne. To wzmacniacz Momentum w wersji dla mas!

Więcej
okladka v6
1 mar 2020 / recenzja

Test przedwzmacniacza Dan D'Agostino Momentum HD Premplifier w Hi-Fi News

"Momentum HD jest wszystkim, o czym marzyłem przez ostatnie trzydzieści lat: jest tak luksusowy, że Niemcy i Szwajcarzy mogą się jedynie zwijać z zazdrości (...) To prawdziwy créme-de-la-créme. W jego projekcie nie widać żadnych ograniczeń, żadnych kompromisów (...) Będzie wyzwaniem dla wszystkich innych komponentów systemu, bezlitośnie obnażając ich wady."

Więcej
okladka v4
1 sty 2020 / recenzja

Test przedwzmacniacza Dan D’Agostino Momentum HD w Stereophile

"Z Momentum HD otworzyło się nowe okno a każde nowe nagranie brzmiało jak źródło cudów (....) Przedwzmacniacz Momentum HD pozwolił mi uzyskać brzmienie zbliżające się do tego, czego - poprzez ciągłą zmianę komponentów - szukam od 35 lat; pozwolił mi zbliżyć się do moich ukochanych artystów i chwil, w których tworzą."

Więcej
cover PTA8
21 lip 2019 / recenzja

Test przedwzmacniacza gramofonowgo D’Agostino Momentum Phonostage w parttimeaudiophile.com

Friends know how much I enjoy analog and listening to my favorite LPs. There isn’t anything better. I didn’t think I could elevate my rig, but the D’Agostino Momentum Phono proved me wrong. It’s ability to dig deep into those grooves, elevate micro-details and dynamics, and re-create music is breathtaking. And yes, I purchased the review sample. Mohammed Samji

Więcej
cover PTA
21 gru 2018 / recenzja

Test wzmacniaczy Dan D’Agostino Relentless Monoblock w parttimeaudiophile.com

One of the key differentiators was the Relentless’ ability to keep extreme levels of focus even when there is a fast change in dynamics. Almost like Relentless was a bodybuilder by day and perfect gentleman by night in its ability to be strong but also have a level of finesse. Mohammed Samji

Więcej
cover hifi+3
16 cze 2018 / recenzja

Test przedwzmacniacza i wzmacniacza D’Agostino serii Progression

What’s great here is not just that D’Agostino managed to make something as attractive and as good sounding for almost half the price, but that for most people those more attainable Progression models are more than enough. In a straight fight, the D’Agostino Momentum models are the better products, but their biggest rivals are their little brothers. Alan Sircom

Więcej
05 2018 mini2
6 maj 2018 / recenzja

Test wzmacniacza Dan D’Agostino Progression Stereo w Hi-Fi i Muzyka

Odsłuch Progression Stereo to doświadczenie, które zapada w pamięć. Trudno się oprzeć tej przejrzystości, dynamice i kontrolowanej potędze. Do tego dochodzą surowe piękno barw i magiczna harmonia przestrzeni, co razem składa się na brzmienie naprawdę wyjątkowe. Amerykański piec pokazuje muzykę krystalicznie czystą i wolną od upiększeń. Zresztą, niczego upiększać nie musi, bo czystość formy stanowi piękno samo w sobie. Mariusz Malinowski

Więcej
okl I Hifi 03 2018
5 mar 2018 / recenzja

Test przedwzmacniacza Dan D’Agostino Progression Preamplifier w Hi-Fi i Muzyka

Nadaje muzyce pierwiastek finezji i orzeźwienia. Brzmienie przepełnia powietrze i swoboda. Mimo że preamp nie nakłada żadnych ograniczeń na bas, to naturalną potęgę przekazu muzycznego doprawia powiewem lekkości. Wydaje się, że tworzy brzmienie z łatwością. Słuchacza nie opuszcza wrażenie, że muzyka ma w sobie posmak wolności i naturalne nieskrępowanie. Wyśrubowana przejrzystość pozwala też pokazać ogrom szczegółów. Ale bez obaw – przedwzmacniacz gwarantuje ich prawidłową hierarchię. Detali jest dużo, ale znają swoje miejsce w szeregu. Mariusz Malinowski,

Więcej
TAS DD
11 sty 2018 / recenzja

Test wzmacniacza i przedwzmacniacza Dan D'Agostino Momentum w The Absolute Sound

Podsumowując: nowy system D’Agostino daje zarówno wyrafinowanie, jak i czystą moc. Najlepsze słowa, które to opisują brzmią PEŁNA KONTROLA. Dan D’Agostino wrócił i znów rządzi. Jacob Heilbrun

Więcej
cover enjoy the music4
14 lip 2017 / recenzja

Test wzmacniacza Dan D'Agostino Momentum Lifestyle w enjoythemusic.com

I have no reservations recommending the Dan D'Agostino Master Systems Momentum Lifestyle Integrated amp to anyone who can afford it, audiophile or non-audiophile. The only requirement is that this person be a music lover, because that is the MLife's raison d'être – to enable the listener to revel in one's love of music. Tom Lyle

Więcej
momentum phonostage enjoythemusic
5 kwi 2017 / recenzja

Test przedwzmacniacza Dan D'Agostino Momentum Phonostage w enjoythemusic.com

Tym, co zaskoczyło mnie przede wszystkim w brzmieniu przedwzmacniacza D’Agostino jest całkowity brak jego brzmienia. Powiedzieć, że tło jest ciche, to nic nie powiedzieć. Włączone Momentum jest tak ciche, jakby wtyczka w ogólne nie znajdowała się w gniazdku sieciowym.

Lista brzmieniowych zalet Momentum jest tak długa i są one tak znaczące, że omówieniu każdej z nich można poświęcić osobny tekst w każdym numerze Enjoy the Music do końca roku.  Kiedy czytam notatki z odsłuchów, widzę że już dość szybko zacząłem się powtarzać. Każdej kolejnej płycie towarzyszy stwierdzenie, że  ‘nigdy nie brzmiała lepiej’. Doskonale znane albumy brzmiały jak ‘nowe’. Te zaś mniej znane pozwoliły mi dokładnie poznać intencje muzyków, realizatorów i producentów.  Zamiast zastanawiać się nad poszczególnymi aspektami brzmienia Momentum, mogłem z radością słuchać kolejnych płyt i cieszyć się muzyką aż do końca testu.

Momentum odtworzył barwę instrumentów i głosów w niesamowicie realny i realistyczny sposób. Nigdy wcześniej nie słyszałem tych nagrań brzmiących aż tak bardzo ’na żywo’. Płyty z klasyką pozwoliły mi postawić kropkę nad i. Wiem już, że nie słyszę brzmienia tego komponentu. Słyszę jedynie brzmienie nagranej orkiestry.

Przedwzmacniacz gramofonowy Dan D’Agostino Momentum Phonostage to aktualny mistrz. Szczerze rekomenduje go wszystkim, których na niego stać. A nawet tym, których nie stać.

Więcej
Stereophile February 2017
12 lut 2017 / recenzja

Test przedwzmacniacza gramofonowego Dan D'Agostino Momentum Phonostage w Stereophile

Of the solid-state phono stages I've heard the Dan D'Agostino Master Audio Systems Momentum Phonostage is the one that most effectively bridges the gap between the tubed and solid-state models. For sure it's expensive, but its industrial design, ergonomic flexibility, build quality - and of course - the sound make it for me the most enticing solid-state phono preamp I've reviewed. Michael Fremer

Więcej
okl I Hifi 02 17
2 lut 2017 / recenzja

Test wzmacniacza Dan D’Agostino Classic Stereo w Hi-Fi i Muzyka

Jeśli kiedyś napisałem, że odniosłem wrażenie fizycznej obecności wykonawcy przede mną, to obecne doświadczenie przebija wszystkie dotychczasowe. Paweł Gołębiewski

Więcej
hifiplus139
5 cze 2016 / recenzja

Test wzmacniacza Dan D’Agostino Momentum Integrated w Hi-Fi+

D'Agostino Momentum Integrated to jeden z tych rzadko spotykanych produktów, które wyróżniają się nawet na tle najbardziej szanowanych rywali. (tekst angielski). Alan Sircom

Więcej
Speaker Shack
11 sty 2016 / recenzja

Test wzmacniacza Dan D'Agostino Momentum Integrated w The Speaker Shack

Po prostu nie mogę się nacieszyć tym wzmacniaczem i czystością dźwięku, jaką zapewnia. To doprawdy niewiarygodne, jak realistyczna staje się muzyka dzięki Momentum Integrated i odpowiedniemu zestawowi głośników do niego podłączonych. Nie jestem w stanie odnaleźć w tym urządzeniu żadnych słabych punktów, gdyż jest tak doskonałe, w tym co robi. Na dodatek pięknie wygląda, co stanowi kolejny bonus. Giancarlo Massironi

Więcej
The Absolute Sound 01 2014
11 sty 2014 / recenzja

Test wzmacniaczy i przedwzmacniacza Dan D'Agostino Momentum w The Absolute Sound

Nie jest to przedwzmacniacz i wzmacniacze mocy, przy których dałoby się czytać książkę, czy wykorzystywać je do grania cichego podkładu muzycznego w tle. Jeśli dodacie równie dobre komponenty towarzyszące, sprzęt po prostu wciągnie was w muzykę i jej wykonanie i nie pozwoli odejść. Anthony H. Cordesman

Więcej
01 1014
5 sty 2014 / recenzja

Test wzmacniacza Dan D'Agostino Momentum Stereo w Hi-Fi i Muzyka

Wzornictwo Momentum Stereo jest arcyciekawe. Jakość materiałów i precyzja wykonania – poza wszelką dyskusją. Nie trzeba być specjalistą, żeby dostrzec w tym wzmacniaczu produkt luksusowy. Jego klasę widać na pierwszy rzut oka, a bliższe oględziny potwierdzają pozytywne wrażenie. Jacek Kłos

Więcej
11 2013
5 lis 2013 / recenzja

Test Dan D'Agostino Momentum Pre w highfidelity.pl

... jeśli mówimy o sposobie budowania dźwięku, barwy i łączenia tego z różnicowaniem tonalnym, D’Agostino należy do ścisłej czołówki, w jednym rzędzie z najlepszymi przedwzmacniaczami lampowymi. Nad którymi ma zresztą przewagę przez głębsze zejście basu i jego większą energię. Wojciech Pacuła

Więcej
AV06 2013
6 cze 2013 / recenzja

Test Dan D'Agostino Momentum Stereo w Audio Video

... zasługuje na jedno określenie – fantastyczny! Filip Kulpa

Więcej
03 2013
21 mar 2013 / recenzja

Test Dan D'Agostino Momentum Stereo w highfidelity.pl

Dostajemy wzmacniacz o niezwykle wysmakowanym, wyrafinowanym dźwięku, który choć przypomina najlepsze wzmacniacze lampowe jest od znakomitej większości z nich lepszy. Wojciech Pacuła

Więcej
Stereophile022013
4 lut 2013 / recenzja

Test wzmacniacza Dan D'Agostino Momentum Stereo w Stereophile

Podtrzymywanie dźwięków przez Momentum jest wspaniałe. Płynne i pełne jak z wielkich wzmacniaczy lampowych. To wielkie osiągnięcie dla konstrukcji tranzystorowej. Wybrzmienie było równie dobre: precyzyjne, długie, wpadające w naturalne tło a nie w sztuczną, pozbawioną życia czerń, jakie nie spotyka się w naturze. Michael Fremer

Więcej
Hi Fi Critic10 122012
12 gru 2012 / recenzja

Test wzmacniacza Dan D’Agostino Momentum Stereo w Hi-Fi Critic

Pracując nad Momentum, Dan wrócił do swoich korzeni. Skupił się na prostocie. Postawił nacisk, przede wszystkim, na jakość dźwięku. Na obecnym etapie rozwoju techniki trudno oczekiwać na więcej. Zaskakująco mała stereofoniczna końcówka mocy Momentum zasługuje na nasze najwyższe rekomendacje. Prezentuje bowiem absolutny szczyt dzisiejszych możliwości. Martin Colloms

Więcej
HiFi News 2012 08
27 sie 2012 / recenzja

Test wzmacniacza Dan D'Agostino Momentum Stereo w Hi-Fi News

Połączenie wyrafinowanego dźwięku z poczuciem nieograniczonej mocy i wspaniałym wyglądem daje najlepszy wzmacniacz tranzystorowy na tej planecie Ken Kessler

Więcej
HiFiNewsJuly2011cover
14 lip 2011 / recenzja

Test monobloków Dan D'Agostino Momentum M400 w Hi-Fi News

Od wielu lat żadne urządzenie nie wywarło na mnie tak głębokiego wrażenia. Ken Kessler

Więcej

Koris salon audio video

61-614 Poznań
ul. Umultowska 39
Tel. 61 8472663

LINIA DŹWIĘKU

35-125 Rzeszów
ul. Karola Lewakowskiego 6a
Tel. 508 89 85 89

AUDIOFAST

91-174 Łódź
ul. Romanowska 55e, pasaż lok.9
Tel. 42 6133750