Keces Audio Doskonałe brzmienie za jeszcze lepszą cenę

Katalog produktów

Serwery muzyczne

Wzmacniacze zintegrowane

Wzmacniacze mocy

Przedwzmacniacze

Przedwzmacniacze gramofonowe

Kondycjonery zasilania

Zasilacze

Produkty archiwalne
  • O firmie
  • Recenzje
  • Cennik
  • Gdzie kupić

Muzyka to dzieło sztuki, które trafia prosto do serca, a dźwięk ma na celu przeniesienie muzyki z pałacu sztuki, do naszego codziennego życia poprzez reprodukcję oryginalnego dźwięku. Firma KECES, założona w 2002 r., stara się usunąć szumy otoczenia z audio i abyś mógł cieszyć się czystą i krystalicznie czystą jakością dźwięku, tak jak na żywo.

Mamy nadzieję, że dźwięk KECES, dzięki jego wyśmienitemu brzmieniu i poruszającemu rytmowi, możesz muzycznie ucztować, zrelaksować umysł i uspokoić swoją duszę.

KECES oznacza najwyższe osiągnięcie w dążeniu do doskonałości. W ciągu dekady KECES niestrudzenie wprowadza innowacje w najnowocześniejszą technologię; ma wiedzę, aby tak produkować kluczowe komponenty, aby zapewnić doskonałą jakość produktu.

Filozofią KECES jest nie tylko dążenie do doskonałej akustyki, ale także elegancki design.

Mamy nadzieję, że produkt KECES jest nie tylko przyjemnym dla uszu sprzętem audio, ale także dziełem sztuki dla twojej przestrzeni życiowej. Wizją firmy jest ciągłe rozwijanie pełnej linii sprzętu audio, który zaspokoi potrzeby i gust audiofilów w dzisiejszych czasach. Ponadto, że wysokiej klasy dźwięk Hi-Fi KECES będzie dostępny dla każdego audiofila w rozsądnej i przystępnej cenie, ponieważ chcemy, aby muzyka Hi-Fi była jednocześnie sztuką przyjemną i przyjazną.

Życie to podróż, którą należy poznawać i doświadczyć, mamy nadzieję, że muzyka zawsze będzie towarzyszyć Ci w podróży.

p6 1
1 maj 2024 / recenzja

Test zasilacza liniowego Keces P6 w Hifi Class

Dwie niezależne strefy z możliwością ustawienia różnych wartości napięcia wyjściowego sugerują, że mamy do czynienia z urządzeniem bardzo wszechstronnym, mogącym współpracować z szeroką gamą urządzeń. (...) Jak się okazało, w każdym wypadku zastosowanie Kecesa P6 przyniosło zauważalną poprawę brzmienia.

Dzięki Kecesowi dźwięk DAC-a 204 nabrał rumieńców, zyskał na czystości, rozdzielczości i komunikatywności. (...) Efektem było bardziej sugestywne wrażenie organiczności barw i namacalności źródeł, brzmienie nieco miększe, ale zarazem bardziej realistyczne i jakby w większym stopniu 'uczuciowe'. (...) Muzyka zabrzmiała czyściej, dynamiczniej, bardziej bezpośrednio i gładko, a jednocześnie nieco bardziej szczegółowo, precyzyjniej, z lepszym ogniskowaniem, na czarniejszym tle.

Więcej
IQRP 01 1
12 kwi 2024 / recenzja

Test kondycjonera zasilania Keces IQRP-1500 w Soundrebels

Podobne, w pełni zasłużone superlatywy należą mu się za ww. aksamitnie czarne tło, dzięki czemu gradacja planów w głąb sceny prowadzona jest nad wyraz spójnie aż do najdalszych rzędów.

KECES IQRP-1500 powinien świetnie sprawdzić się zarówno w towarzystwie urządzeń o niezbyt imponującym apetycie energetycznym, jak i tam, gdzie niemalże „wieje chłodem” a w dążeniu do transparentności nieopatrznie ktoś wdepnął w zbytnią analityczność.

Tak były bardziej soczyste [źródła pozorne], rysowane minimalnie grubszą kreską na bezkresnej scenie, ale dzięki utrzymaniu przez zestaw niezbędnego poziomu otwartości prezentacji nie traciły na mikrodynamice. To było działanie na tyle w punkt, że wizualizowały się w pokoju jakby na przysłowiowe wyciągnięcie ręki. A to tylko dodatek, gdyż w takiej muzyce najważniejsze są detale, czyli lotność i pokazanie najdrobniejszego niuansu wizualizowania w eterze każdego instrumentu, co mimo podkręcania atmosfery nasycenia przez ten model kondycjonera Kecesa nadal wypadało bardzo dobrze. 

Jednak nie zdziwię się, gdy dotychczas uważny przez Was za idealnie zestrojony set, nagle pokaże, że jednak kilka detali w kwestii barwności było jedynie na średnim, czyli odstającym od reszty składowych danego wydarzenia muzycznego poziomie.

Więcej
keces s4
2 kwi 2024 / recenzja

Test przedwzmacniacza liniowego ze wzmacniaczem słuchawkowym i przedwzmacniaczem gramofonowym Keces S4 w Hifi i Muzyka

Zacznę wprost: wymiana preampu w systemie redakcyjnym przyniosła natychmiastowy, ewidentny i bardzo znaczący efekt! Naprawdę trudno mi sobie przypomnieć, aby inny opisywany przeze mnie preamp zrobił kiedykolwiek większą różnicę już na samym otwarciu.

Sybilanty są realistyczne, bez cienia ugrzecznionej łagodności. To możliwie najwierniejsze oddanie tego, jak brzmią naprawdę.

Okazuje się, że tajwański preamp wcale nie odmienił końcówki mocy, tylko sprawił, że całość (preamp wraz z końcówką) zniknęła – i zamieniła się w drut ze wzmocnieniem! W taki sposób, że charakter całego brzmienia zaczyna określać źródło.

Więcej
ebravo
1 mar 2024 / recenzja

Test streamera Keces Audio Ebravo w Highfidelity

Keces zagrał ten album wyjątkowo smakowicie. Można było go posłuchać głośno, co też zrobiłem, ponieważ przekaz jest bardzo dobrze poukładany i w żadnym momencie grania nie doszedłem do momentu, w którym byłbym nim zmęczony, w którym chciałbym muzykę przyciszyć

Słuchało mi się tego transportu w wyjątkowym komforcie, bez znaczenia, czy była to transkrypcja płyty szelakowej, czy mocno skompresowany Spinning Around KYLIE MONOGUE, dostępny na składance Pride Party 2024.

Brzmienie utworu Baker Street granego z Kesesa było głębokie i niskie. Bas wybrzmiewał długo i choć był na samym dole nie do końca kontrolowany, to nie buczał, ani nie ciągnął się.

To nasycone, płynne granie o bardzo dobrze poukładanych barwach, planach i dynamice. Mikrodynamika nie jest tak dobra jak w droższych urządzeniach, podobnie jak rozdzielczość. Dodanie dobrego zasilacza pchnie jednak te elementy w dobrym kierunku.

Więcej
keces e40
1 lip 2023 / recenzja

Test wzmacniacza zintegrowanego Keces Audio E40 w Hifi Class

Ogólnie rzecz ujmując, tony średnie brzmią żywo, soczyście i wciągająco, dzięki czemu charakter Kecesa odbiera się jako relaksujący, nieco złagodzony, ale bardzo, bardzo przyjemny w odbiorze.

Dobrą klasę prezentują także soprany. Nie są jakoś wybitnie selektywne i rozdzielcze, nie wpuszczają do brzmienia zbyt dużej ilości „powietrza”, ale dzięki temu nie są też źródłem wyostrzeń – nie odnotowałem choćby śladowego przejaskrawienia czy podkreślenia sybilantów. Przejście od tonów średnich do wysokich jest gładkie i praktycznie niezauważalne, co bez wątpienia wpływa na spójność brzmienia.

Keces E40 to wzmacniacz dla tych, którzy szukają dźwięku otwartego, a jednocześnie dojrzałego, ciepłego i pozbawionego wyostrzeń. Do listy jego zalet należy także dopisać kompaktowe rozmiary oraz niewygórowaną cenę.

Więcej
Keces s3 testaudio
15 maj 2022 / recenzja

Test przedwzmacniacza Keces S3 w AUDIO

"S3 gra z większym rozmachem, nie zagęszcza i nie przybliża pierwszego planu, jednak pozorne źródła są stabilne, a scena duża, z oddechem i akustyczną atmosferą – zależną od samego nagrania. Czy przez kolumny, czy przez słuchawki, S3 bez wysiłku pokazuje różne techniki, wprowadza nas na koncert, do studia albo w sztuczną przestrzeń miksu. (...) Gra pewnie i odpowiedzialnie, a o klasie tego brzmienia najlepiej świadczy nie tyle analiza jego poszczególnych cech, co wrażenie naturalności i „oczywistości”. Bezpieczny wybór dla wszystkich, którzy nie chcą wylądować na egzotycznych mieliznach.

WYKONANIE: Eleganckie urządzenie wielkości „dwie trzecie”, odpowiednie na biurko jak i do poważniejszego, głównego systemu Hi-Fi. Zbalansowany tor sygnału, bardzo zaawansowana regulacja głośności, nowoczesny przetwornik C/A.

FUNKCJONALNOŚĆ: Komplet wejść analogowych (w tym XLR i RCA) oraz cyfrowych, dwa wyjścia słuchawkowe, dwa tryby czułości (wzmocnienia), zdalne sterowanie, wyświetlacz. Przedwzmacniacz, wzmacniacz słuchawkowy i DAC w jednym.

PARAMETRY: Niski poziom szumów i zniekształceń, szerokie pasmo, niska (korzystna) impedancja wyjściowa (0,7 Ω), wysoka moc w każdym wariancie obciążenia (1,2 W/30 Ω, 0,58 W/300 Ω). Pod każdym względem dobre lub bardzo dobre.

BRZMIENIE: Równe i swobodne, oparte na dynamice i neutralności. Sprawny, zwinny bas, selektywna góra, obszerna scena dźwiękowa. Muzycznie uniwersalne, bez zahamowań i skłonności."

Więcej
keces e40 audio
12 cze 2021 / recenzja

Test wzmacniacza Keces E40 w AUDIO

To wzmacniacz o brzmieniu wyjątkowo plastycznym, miękkim i kojącym, a zarazem nieschematyczny w takim ogólnym profilu. Na charakter, a nawet klimat, na pewno duży wpływ mają średnie tony, jednak nie są one dominujące. E40 utrzymuje dobrą równowagę, a jego komunikatywność i łatwość odbioru jest związana zarówno z nasyceniem, jak i lekkością. Nie jest to dźwięk ciężki, masywny, z dużymi pozornymi źródłami – jest namacalny i obecny subtelniejszymi środkami, naturalną barwą, optymalną przejrzystością, szacunkiem dla proporcji, unikaniem skrajności. Pierwszy plan jest bliski, ale nie „przed nosem”, scena nie jest zagęszczona. Subiektywna głębia pochodzi od dobrej spójności i płynności, wybrzmienia są dopieszczone, a detale są pokazane elegancko, bez przerysowania. 

Wysokie tony są łagodne, słodkie, dostatecznie dźwięczne i selektywne, mniej iskrzące czy wydobywające wszystkie drobiny, harmonijnie połączone i wplecione w cały przekaz. 

Więcej
Keces BP 5000 0001 kopia
11 lut 2021 / recenzja

Test kondycjonera zasilania Keces BP5000 w SoundRebels

Zero spowolnienia i złagodzenia, jedynie zauważalny przyrost mocy, masy i motoryki. Zaraz, zaraz. Przecież do tej pory żaden, podkreślam żaden kondycjoner tego nie robił. (...) Tymczasem Keces ewidentnie nie tyle powiększa źródła pozorne i „pompuje” scenę, jak daleko nie szukając stereotypowe, pochodzące zza wielkiej wody elektronika i kable, lecz działa niczym „autotransfuzja” krwi zwiększając wydolność systemu. Jest ciężej, mocniej, brutalniej i po prostu lepiej. Ponadto wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, iż ów efekt Wow! nie ma okresu przydatności do spożycia, nie starzeje się, nie nudzi i nie powszednieje.(...)

Wysycenie – dosaturowanie średnicy, oczyszczenie z granulacji i nerwowego rozedrgania najwyższych składowych plus nawet nie tyle zaakcentowanie, co wyswobodzenie basu połączone z poprawą jego różnorodności nie tylko zwiększyły przyjemność odsłuchu, lecz przede wszystkim pozwoliły bez większych obaw sięgnąć po pozycje, które ze względu na swoją wysoce niesatysfakcjonującą realizację obrastały kurzem w zakamarkach domowej płytoteki.

(...) rozdzielczość osiągnęła zdecydowanie wyższy poziom wyrafinowania. Cały obecny w domowej sieci mówiąc potocznie „syf” został bowiem zatrzymany przez Kecesa a czysty niczym górski kryształ prąd nie niósł ze sobą już żadnych ponadprogramowych artefaktów mogących zamazać i ujednolicić drugo- i trzecioplanowe partie instrumentalno-wokalne.

Patrząc z perspektywy czasu śmiem twierdzić, iż nie sposób nie uznać go za urządzenie nie dość, że referencyjne, to na swój sposób jeśli nie obowiązkowe, to kluczowe w dążeniu do osiągnięcia audiofilskiego spełnienia. W tym momencie jedyne co mogę od siebie, oprócz powyższych superlatyw dodać, to to, że prędzej, czy później ściągnę do siebie BP-5000 z powrotem. Tym razem już na stałe.

(...) Komu poleciłbym naszego bohatera? Powiem krótko i treściwie. Wszystkim. Koniec, kropka.

Więcej
Keces BP 2400 soundrebels
31 gru 2020 / recenzja

Test kondycjonera zasilania Keces BP2400 w Soundrebels

(...) w porównaniu do stosowanej przeze mnie listwy przekaz delikatnie ewaluował w stronę większego spokoju, szczypty dodatkowego nasycenia i gładkości. Muzyka stała się bardziej esencjonalna, dostojniejsza i epatowała czarniejszym tłem. Oczywiście w zderzeniu jeden do jeden ze stanem przed testem minimalnie zwolniła tempo, jednak dzięki rozdzielczości zestawu nic na tym nie straciła, a rzekłabym nawet, że zyskała. Co? To było arcyciekawe, bowiem gdy wszelkiego rodzaju twórczość sakralna, wokalna i nawet stricte jazzowa wręcz odbierały taki stan rzeczy jako wodę na młyn ich zjawiskowości, to o dziwo również sporo dobrego widziała w tym muzyka o znacznie cięższym brzmieniu typu rock z jego wszelkimi odmianami, a nawet free-jazz.

Więcej
Keces Sphono PF test
11 gru 2020 / recenzja

Test KECES Sphono w Positive Feedback

Wyobraź sobie przedwzmacniacz gramofonowy zbudowany w układzie dual mono i wyposażonym w zasilacz zajmujący osobną obudowę. Wyobraź sobie, że przedwzmacniacz ten posiada cztery wejścia [dwa dla wkładek MC i dwa dla wkładek MM] z możliwością niezależnego ustawienia obciążenia i pokrętło na przedniej ściance pozwalające na szybką zmianę wejścia. Wyobraź sobie, że przedwzmacniacz ten pozwala na zmianę wzmocnienia, wybór krzywej korekcji [RIAA lub IEC] i jest również wyposażony w filtr subsoniczny. A na dodatek nie zrujnuje niczyjej kieszeni. Taki phonostage istnieje w naszym, realnym świecie. Nazywa się KECES SPHONO [zasilacz to SPHONO POWER]. Na potrzeby tego testu oba te komponenty będę nazywać po prostu SPHONO.

Przedwzmacniacz ten stanowi trudny obiekt dla recenzenta. Ilość funkcji i opcji ustawień, na które pozwala jest bowiem niespotykana w tej klasie cenowej. KECES SPHONO w zasadzie nie ma realnej konkurencji - zakładając, że zależy nam na podobnym wachlarzu funkcji.


Gdyby przyszło mi opisać brzmienie SPHONO w moim systemie jednym słowem, wybrałbym słowo ’gładkie’. Nie należy do żadnej kategorii spośród najczęściej spotykanych w branżowych testach. Nie jest jasny ani ciemny. Nie jest ciepły ani chłodny. SPHONO po prostu brzmi jak muzyka. (...)

W moich notatkach z tego testu pojawia się stale fraza ’bardzo żywy dźwięk’. Oznacza to, że czułem się jak na koncercie albo jakbym dostał się do studia, w którym nagrywano muzykę. Pierwszym przykładem jest pochodzący z albumu ’On the Road’ zespołu Traffic utwór The Low Spark of High Heeled Boys. Dzięki SPHONO brzmi jak na żywo i ma świetną dynamikę. Czułem się naprawdę jakbym był na koncercie.(...)

Doskonałe brzmienie KECES SPHONO i szeroki wachlarz oferowanych przez ten phonostage funkcji przekraczają oczekiwania wynikające z jego ceny. Jeżeli posiadasz gramofon wyposażony w kilka ramion lub masz wiele gramofonów, ramion i wkładek - nie znam konkurencji dla przedwzmacniacza gramofonowego KECES SPHONO, zwłaszcza biorąc pod uwagę jego cenę. To bardzo ciche urządzenie jest również bardzo elastyczne i bogato wyposażone. Co najważniejsze, brzmi przy tym bardzo dobrze.

Podczas testowania komponentów audio, nie mogę się czasem doczekać ich końca. Momentu, kiedy z powrotem wepnę do systemu swoje referencyjne komponenty. Mimo, że posiadam phonostage ARC Ref 3, wielokrotnie droższy od SPHONO, czas spędzony z niewielką konstrukcją firmy KECES był dla mnie wielką przyjemnością i przyniósł mi wiele radości ze słuchania muzyki.

Więcej
Naglowek recenzji kecesbp1200
1 cze 2020 / recenzja

Test kondycjonera zasilania Keces BP-1200 w Audio Video

Brzmienie uzyskiwane z Kecesem zyskało głębię i fakturę, których nijak nie dawało się usłyszeć bez tej blisko 12-kilogramowej cegły na dolnej półce stolika. Nasycenie barw, soczystość, wyrazistość i czytelność góry – to wszystko reprezentowało wyraźny skok jakościowy. (...)

Odsłuchy z udziałem Kecesa BP-1200 pozbawiły mnie złudzeń – to urządzenie jest wysoce skuteczną metodą na poprawę brzmienia systemu, nawet jeśli ten ma własną linię zasilania i do tej pory był podłączony poprzez wcale niezłą listwę w zbliżonej cenie. W tym kontekście mniejsza liczba gniazd staje się o wiele łatwiejsza do zaakceptowania.

Aha, i jeszcze jedno. Mały Keces został u mnie już na stałe.

Więcej
Okladka avtest kecesbp2400
1 maj 2020 / recenzja

Test kondycjonera zasilania Keces BP2400 w Audio Video

"Pierwsze dwa kwadranse odsłuchu pozwalały mi sądzić, że bez żadnych oporów spakuję Kecesa z powrotem do kartonu i odeślę dystrybutorowi. Gdy jednak odłączyłem ten kawał żelastwa od mojego systemu, jego brzmienie straciło na pełni, wypełnieniu i spójności, co trochę mnie zaniepokoiło. Myślę też, że ochrona, którą zapewnia BP-2400 cennym urządzeniom high-end (a może być ich aż osiem) to także aspekt, który zdecydowanie warto wziąć pod uwagę. Czy zatem warto? Gdy spoglądam na ceny audiofilskich akcesoriów prądowych, nie wspominając już o kablach, dochodzę do wniosku graniczącego z przekonaniem, że odpowiedź na postawione pytanie jest twierdząca. Ostrzegam jednak: zwrot bez zakupu może być niepocieszający!"

Więcej
positivefeedback23
8 lip 2019 / recenzja

Test przedwzmacniacza gramofonowego KECES Sphono z zasilaczem Spower w Positive Feedback

Even owners of cartridges with higher internal resistance values, now loose all their arguments against the purchase of the Sphono, but win two weighty ones instead: its detailed, open sound full of enthusiasm and emotion, crowned by its still customer-friendly price-performance-ratio! Dirk Sommer

Więcej
99 series 5195270 Image4
25 cze 2019 / recenzja

Test przedwzmacniacza gramofonowego Keces Sphono + Spower w HiFi Statement

"Przedwzmacniacz Sphono zapewnia jeszcze lepszą dynamikę, wyraźniejsze obrazowanie, większą scenę. Poprawę słychać nie tylko pod względem wymienionych kryteriów. Całość muzyki dociera do słuchacza w bardziej bezpośredni sposób."

Więcej
SoundRebels JPG 1
13 cze 2019 / recenzja

Test przetwornika dCS Vivaldi DAC 2.0 w SoundRebels

A najlepsze w tym wszystkim jest to, że nie było dla niego tematów tabu, gdyż w podobnym odbiorze wypadała muzyka rockowa i elektronika. Jak to możliwe? Słowo klucz to „rozdzielczość” współpracujących ze sobą poszczególnych komponentów audio. Naturalnie w sukurs rozdzielczości szedł sposób prezentacji niskich rejestrów i witalność przekazu, jakie oferuje Vivaldi DAC 2.0 marki dCS. Ale jak wspomniałem, taki wynik jest pokłosiem umiejętnego dobrania poszczególnych klocków, co w moim odczuciu udało się znakomicie.

Więcej
04 2019
1 kwi 2019 / recenzja

Test wzmacniacza Keces E-40 w highfidelity.pl

Wygeneruje znakomity spektakl przed nami, z dość blisko ustawionymi pierwszymi planami. Nie jest nudny, gra we wciągający, bardzo „ludzki” sposób. Stara szkoła w bardzo dobrym wydaniu, przypomnienie tego, czym była „brytyjska szkoła dźwięku”. (...) To bardzo ładny projekt, dobrze zrealizowany, bardzo klasyczny. Wojciech Pacuła

Więcej
03 19av
4 mar 2019 / recenzja

Test przedwzmacniacza gramofonowego Keces Ephono w Audio Video

Za umiarkowaną kwotę dostajemy uniwersalny przedwzmacniacz gramofonowy z zasilaczem w osobnej obudowie (!), współpracujący zarówno z wkładkami MM, jak i MC. Zakres regulacji parametrów nie jest może bardzo szeroki, ale wystarczający, by Ephono mógł grać niemal z dowolną wkładką MM i MC. Duże wzmocnienie stwarza możliwość pracy nawet z wkładkami MC o bardzo niskim poziomie sygnału. To raczej gładko i naturalnie grający przedwzmacniacz, acz w jego prezentacji nie brakuje energii, a i dynamika jest jego mocną stroną. Marek Dyba/ Ludwik Igielski

Więcej
headfonia cover
20 mar 2018 / recenzja

Test kondycjonera Keces Audio BP-1200 w headfonia.com

‘Do produktów, które według zapowiedzi mają działać cuda, podchodzę bardzo sceptycznie. W świecie audio na każdym kroku spotykamy oferty sprzedaży rewolucyjnych komponentów. Nie wiedziałem, czego spodziewać się po BP-1200. Ale zrobił dokładnie to, na co miałem nadzieję. Teraz, kiedy mam ochotę posłuchać swojego systemu w ciągu dnia, jestem spokojny. Dzięki BP-1200, brzmi on dokładnie tak wspaniale, jak późnym wieczorem.’ Dave

Więcej
AudioFi cover
20 lut 2018 / recenzja

Test wzmacniacza Keces Audio S125 w audiofi.net

Firma Keces Audio wcześniej zajmowała się budową zasilaczy. Jej pierwszy wzmacniacz mocy należy przywitać owacją na stojąco. Na rynku hi-fi pojawił się nowy mocny gracz. Brawo! Bal Kaulsay

Więcej
headfonia cover2
24 lis 2017 / recenzja

Test przedwzmacniaca Keces Audio S3 w headfonia.com

‘W porównaniu z moim systemem referencyjnym, Keces S3 brzmi doskonale. Jest przy tym wyposażony we wszystkie niezbędne funkcje. Mam tendencję do gromadzenia nadmiernej ilości sprzętu, który zajmuje cały blat biurka. Możliwość wykorzystania jednego urządzenia i rezygnacji z plątaniny kabli, jest dla mnie wręcz ekscytująca.’ Dave

Więcej
okladka mono and stereo
15 paź 2017 / recenzja

Test kondycjonera zasilania Keces Audio BP-2400 w Mono & Stereo

Transformatory toroidalne są znacznie cichsze od tradycyjnych transformatorów blokowych w konfiguracji EI. Ścisłe nawinięcie uzwojeń wokół rdzenia transformatora toroidalnego redukuje zjawisko magnetostrykcji, które jest głównym źródłem szkodliwych zakłóceń elektromagnetycznych emitowanych przez blokowe transformatory EI. To dlatego toroidy świetnie odnajdują się w branży audio. Matej Isak

Więcej
cover Sound Perfection
15 paź 2017 / recenzja

Test przedwzmacniacza Keces Audio S3 w Sound Perfection Reviews

The S3 is an easy recommendation if you are looking for an all in one desktop solution. It really does nothing wrong, it sounds superb whatever you use it for. The Keces S3 keeps me wanting to listen to more music, and at the end of the day that’s what it is all about.

Więcej
positivefeedback16
25 sty 2013 / recenzja

Test zasilacza Keces Audio DC-116 w Positive Feedback

Tajwański zasilacz wywarł na mnie wielkie wrażenie. Pracuje bardzo cicho, zasila jednocześnie dwa komponenty, pozwala na regulację napięcia wyjściowego i jest zbudowany na najwyższym poziomie. KECES AUDIO produkuje również wiele innych komponentów, które chciałbym przetestować. Zasilacz DC-116 jest doskonałym uzupełnieniem każdego systemu.’ Andre Marc

Więcej

LINIA DŹWIĘKU

35-125 Rzeszów
ul. Karola Lewakowskiego 6a
Tel. 508 89 85 89

Hi-FI STUDIO

43-300 Bielsko-Biała
ul. Cieszyńska 86
Tel. 600 320 032

AUDIOtrendt

31-589 Kraków
ul. Sołtysowska 35A
Tel. 12 686 10 15

AKKUS

84-200 Wejherowo
ul. osiedle Przyjaźni 1B/1
Tel. 58 677 91 92

Salon audio Triple M Audio

64-130 Rydzyna
ul. Wolności 20
Tel. 655 265 165

DELTA-AUDIO

42-202 Częstochowa
ul. Generała Władysława Sikorskiego 120
Tel. 34 3680588,601868838

Hi And Corner

61-760 Poznań
ul. Szewska 18A
Tel. 61 855 10 80

CORAB sp. z o.o.

10-521 Olsztyn
ul. Partyzantów 12C
Tel. 89 5236592

AUDIOFIL

00-621 Warszawa
ul. Boya-Żeleńskiego Tadeusza 6
Tel. 22 8259765

MDBaudio - salon Hi-Fi

54-143 Wrocław
ul. Gwarecka 2B
Tel. 535 711 500

PLANETA DŹWIĘKU

02-023 Warszawa
ul. Tarczyńska 22
Tel. 664 388 015

SYSTEMY KINA DOMOWEGO

59-300 Lubin
ul. Grabowa 25
Tel. 76 721 03 01

KK&RS

76-200 Słupsk
ul. Sygietyńskiego 1
Tel. 59 842 83 58

AudioLand Studio

99-300 Kutno
ul. Warszawskie Przedmieście 34
Tel. 606 747 615

AUDIOFAST

91-174 Łódź
ul. Romanowska 55e, pasaż lok.9
Tel. 42 6133750

Epicentrum Dźwięku

30-435 Kraków
ul. Zakopiańska 267
Tel. 500-773-773

Atmosfera Dźwięku

02-495 Warszawa
ul. Tomcia Palucha 37/U3
Tel. 792123124