Keces Audio Doskonała akustyka i eleganckie wzornictwo

Wzmacniacze zintegrowane

Wzmacniacze mocy

Przedwzmacniacze

Przedwzmacniacze gramofonowe

Kondycjonery zasilania

Zasilacze

O firmie
  • O firmie
  • Recenzje
  • Gdzie kupić
Prod keces

Muzyka to dzieło sztuki, które trafia prosto do serca, a dźwięk ma na celu przeniesienie muzyki z pałacu sztuki, do naszego codziennego życia poprzez reprodukcję oryginalnego dźwięku. Firma KECES, założona w 2002 r., stara się usunąć szumy otoczenia z audio i abyś mógł cieszyć się czystą i krystalicznie czystą jakością dźwięku, tak jak na żywo.
Mamy nadzieję, że dźwięk KECES, dzięki jego wyśmienitemu brzmieniu i poruszającemu rytmowi, możesz muzycznie ucztować, zrelaksować umysł i uspokoić swoją duszę.
KECES oznacza najwyższe osiągnięcie w dążeniu do doskonałości. W ciągu dekady KECES niestrudzenie wprowadza innowacje w najnowocześniejszą technologię; ma wiedzę, aby tak produkować kluczowe komponenty, aby zapewnić doskonałą jakość produktu.

 

Filozofią KECES jest nie tylko dążenie do doskonałej akustyki, ale także elegancki design.

Mamy nadzieję, że produkt KECES jest nie tylko przyjemnym dla uszu sprzętem audio, ale także dziełem sztuki dla twojej przestrzeni życiowej. Wizją firmy jest ciągłe rozwijanie pełnej linii sprzętu audio, który zaspokoi potrzeby i gust audiofilów w dzisiejszych czasach. Ponadto, że wysokiej klasy dźwięk Hi-Fi KECES będzie dostępny dla każdego audiofila w rozsądnej i przystępnej cenie, ponieważ chcemy, aby muzyka Hi-Fi była jednocześnie sztuką przyjemną i przyjazną.

Życie to podróż, którą należy poznawać i doświadczyć, mamy nadzieję, że muzyka zawsze będzie towarzyszyć Ci w podróży.

04 2019
01 Apr 2019 / recenzja

Keces E-40

Wygeneruje znakomity spektakl przed nami, z dość blisko ustawionymi pierwszymi planami. Nie jest nudny, gra we wciągający, bardzo „ludzki” sposób. Stara szkoła w bardzo dobrym wydaniu, przypomnienie tego, czym była „brytyjska szkoła dźwięku”.
(...) To bardzo ładny projekt, dobrze zrealizowany, bardzo klasyczny.

Wojciech Pacuła

Więcej
headfonia cover
20 Mar 2018 / recenzja

Keces Audio BP-1200

I am as skeptical as anyone when it comes to products with miraculous claims made about them. In the audiophile world, nary is there a forum page where someone doesn’t have a bridge to sell. I really wasn’t sure what to expect with the BP-1200. But it did exactly what I hoped it would do. Now, when I have the opportunity to fire up my system during the day, I can rest easy knowing I have the same great sound quality that I have at night.

Dave

Więcej
AudioFi cover
20 Feb 2018 / recenzja

Keces Audio S125 power amp

Firma Keces Audio wcześniej zajmowała się budową zasilaczy. Jej pierwszy wzmacniacz mocy należy przywitać owacją na stojąco. Na rynku hi-fi pojawił się nowy mocny gracz. Brawo!

Bal Kaulsay

Więcej
headfonia cover2
24 Nov 2017 / recenzja

Keces Audio S3 DAC/Amp

‘W porównaniu z moim systemem referencyjnym, Keces S3 brzmi doskonale. Jest przy tym wyposażony we wszystkie niezbędne funkcje. Mam tendencję do gromadzenia nadmiernej ilości sprzętu, który zajmuje cały blat biurka. Możliwość wykorzystania jednego urządzenia i rezygnacji z plątaniny kabli, jest dla mnie wręcz ekscytująca.’

Dave

Więcej
okladka mono and stereo
15 Oct 2017 / recenzja

Keces Audio BP-2400 2400VA Balances Isolation Power Concditioner

Toroidal transformers are also acoustically quieter than EI transformers. In addition the windings tightly envelope the entire core, effectively reducing magnetostriction – the main source of the familiar mechanical hum found in standard vertically laminated EI transformers. Compared to EI transformers, toroidal are silent. That is why the toroidal transformer is suitable use in sensitive equipment.

Więcej
cover Sound Perfection
15 Oct 2017 / recenzja

Keces Audio S3

The S3 is an easy recommendation if you are looking for an all in one desktop solution. It really does nothing wrong, it sounds superb whatever you use it for. The Keces S3 keeps me wanting to listen to more music, and at the end of the day that’s what it is all about.

Więcej
positivefeedback16
25 Jan 2013 / recenzja

Keces Audio DC-116 Regulated Power Supply

Tajwański zasilacz wywarł na mnie wielkie wrażenie. Pracuje bardzo cicho, zasila jednocześnie dwa komponenty, pozwala na regulację napięcia wyjściowego i jest zbudowany na najwyższym poziomie. KECES AUDIO produkuje również wiele innych komponentów, które chciałbym przetestować. Zasilacz DC-116 jest doskonałym uzupełnieniem każdego systemu.’

Andre Marc

Więcej

LINIA DŹWIĘKU

Rzeszów
ul. Lewakowskiego 6A
Tel. 508 89 85 89

AUDIOFAST

Łódź
ul. Romanowska 55e lok.9
Tel. 42 6133750

SOUNDCLUB

Warszawa
ul. Skrzetuskiego 42
Tel. 22 5863270

AUDIOTRENDT

Kraków
ul. Sołtysowska 35a/LU nr 1
Tel. 12 686 10 15,

AKKUS

Wejherowo
ul. os. Przyjaźni 1B/1
Tel. 58 677 91 92