Stealth Audio Sound Technology Enabling Audibly Lucid Transcomponent Harmony

Katalog produktów
  • O firmie
  • Cennik

STEALTH Audio Cables skupia się na projektowaniu i doskonaleniu najwyższej klasy okablowania audio. Cel ten osiąga się poprzez udoskonalenie wszystkich elementów projektu: zastosowanie wysoce złożonych, nierezonansowych i dopasowanych do impedancji, wielowarstwowych i wielożyłowych geometrii kabli w połączeniu z najbardziej zaawansowanymi dostępnymi materiałami przewodzącymi, takimi jak: kompozyty przewodzące na bazie włókien węglowych, srebro o wysokiej czystości i drut z czystego litego złota, monokrystaliczne stopy metali i najbardziej egzotyczne ze wszystkich: amorficzne stopy metali. Najlepsze kable Stealth Audio wykorzystują gaz helowy jako dielektryk i są zakończone bezkompromisowymi i najlepszymi bez względu na cenę niestandardowymi złączami wykorzystującymi styki z litego srebra, wkładki z kompozytu Kevlar zapewniające wytrzymałość, ultra-modyfikowane korpusy z PTFE, zamknięte w skorupach z włókna węglowego, wzmocnione maszynowo obrabianym lotniczym Tytanem.

Kable STEALTH Audio są indywidualnie wykonywane ręcznie, ponieważ ze względu na swoją złożoność, po prostu nie mogą być produkowane przez maszynę, w formie masowej.

Wszystkie produkty Stealth Audio są testowane w warunkach laboratoryjnych i oceniane sonicznie, aby zapewnić bezkompromisową wydajność i jakość popartą DOŻYWOTNIĄ GWARANCJĄ na wady.

Serdecznie zapraszamy do osobistego doświadczenia efektu STEALTH - zobacz oczywiste piękno estetyczne i jakość wykonania, które nie mają sobie równych, a następnie doświadcz standardu dźwięku wynikającego z doskonałego projektu, materiałów i dbałości o szczegóły. Jesteśmy przekonani, że będzie to niezapomniane doświadczenie.

 

Interkonekty analogowe

Interkonekty cyfrowe

Kable ethernet do sprzętu audio

Kable USB - przewody USB do sprzędtu audio

Kable głośnikowe

Kable zasilające

Cloude 99 1.5m
20 930 zł
Cloude 99 dod. 0.5m
2 040 zł
Straight AC Premium 1.5m
11 740 zł
Straight AC Premium dod. 0.5m
2 040 zł
Straight AC 1.5m
9 190 zł
Straight AC dod. 0.5m
1 530 zł

Przewody gramofonowe