Slider vander vcc2

Zestawy głośnikowe klasy high-end - w zgodzie z nauką i muzyką

Od 1977 roku, amerykański Vandersteen Audio projektuje i produkuje innowacyjne zestawy głośnikowe wykorzystując zaawansowane idee projektowe, takie jak np. ścianki przednie o zminimalizowanej szerokości, które przyczyniają się do wyeliminowania dyfrakcji dźwięku na krawędziach obudowy i maskownic, czy wyrównanie masy elementów przetworników w celu zapewnienia spójnej odpowiedzi czasowej. Vandersteen Audio był pierwszym producentem zestawów głośnikowych, który wykorzystał podczas prac projektowych, komputerowy analizator oparty o szybką transformację Fouriera, opracowany pod kątem zastosowań w przemyśle lotniczym. Firma nadal pozostaje liderem wykorzystującym skomplikowane analizy komputerowe do modelowania parametrów zestawów głośnikowych w swych pracach projektowych i inżynierskich.

Vandersteen Audio wykorzystuje do konstrukcji swoich zestawów głośnikowych własne głośniki, między innymi unikalne średniotonowe głośniki karbonowe o z membraną o wyjątkowej sztywności, znikomych zniekształceniach, szerokim paśmie i wybitnej szybkości.

Zestawy głośnikowe Vandersteen czerpią z wielu lat doświadczeń w projektowaniu i budowie głośników o niespotykanych osiągach brzmieniowych i znakomitym stosunku jakości do ceny. Firma wykorzystuje sprawdzoną technologię i zaawansowane materiały, konstrukcję i unikalny projekt, które sprawiają, że produkowane przez nią zestawy głośnikowe, zawsze pozostają w zgodzie zarówno z nauką jak i muzyką.